Jak na górze widzieliście jest to 1 część. Ta jest prosta 2 będzie trudniejsza ;3
A więc takie są nagrody
1. Dyplom specjalnie robiony prze ze mnie dla cb :3 I rzecz z l.ż na msp oczywiście (od 500 sc do 1000 sc) :D
2. Dyplom specjalnie robiony prze ze mnie dla cb :3 I obejrzę wszyyystkie filmy.
3. Dyplom specjalnie robiony prze ze mnie dla cb :3 I nagroda pocieszenia (nie mówię że ładna) i obejrzę 10 sek.
A więc 1 część polega na tym by zrobić mi jak najładniejszego looka BEZ TEMATU! Ja wybiorę 4 najładniejsze które muszą mieć tytuł: NA KONKURS. Inne mnie nie interesują!!! 1 część zostanie opublikowana na blogu (4 osoby które wygrały 1 część) Później na pocztę napisze wam 5 pytań każdemu inne. Jeśli wszyscy odpowiedzą na wszystkie pytania dobrze to wybiorę spośród najładniejszych stworzonych looków 1,2 i 3 miejsce mam nadzieje że zrozumieliście a jeśli nie to pytajcie na poczcie czas z tworzeniem looków macie do 25 sierpnia 2013r.
Każdy ma szanse.
Mam nadzieje że jak najwięcej osób weźmie udział w konkursie. Nazywam się SweatyBell i prosiłabym by mnie powiadomić o braniu udziału w konkursie chociaż nie trzeba :)
Powodzenia♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz