sweatybell♥deleted user
chat
środa, 23 października 2013
Witam...
Jak zauważyliście, Natalka i ja zawieszamy bloga na jakiś czas. Mamy dużo nauki i wgl. więc nie będziemy tak często jak kiedyś. Jak by co ęde pisać 1 post na miesiąc... :c Saniak
czwartek, 17 października 2013
Zawieszam Pisanie
Zawieszam pisanie tego bloga, pewnie nie wrócę... Nie będę się wam tłumaczyć. Do widzenia
niedziela, 13 października 2013
Przepraszam ;D
Sorry że mnie nie było... wiem że wczoraj pisałam ale was nie przeprosiłam... Na przeprosiny macie.... NATISIA W KOŚCIELEE xD
;D podoba wam się?
;D podoba wam się?
sobota, 12 października 2013
♥Dawno Mnie Nie Było No Nie?♥
Gdy mnie nie było dużo się zmieniło... U was pewnie też :3 ale u mnie naprawdę duuuuużo! typu:
-Zmieniłam styl:
-mam dalej mały lvl ;D <10> Ale wasza wina nie moja :3
-Pokłóciłam się z Zofsem <znów jesteśmy przyjaciółkami> ale nie mam już jej w nay ;D
hmmm co się jeszcze zmieniło? a pokaże wam mój profil :d No bo jednak w nim się najwięcej zmieniło a więc:
A więc to chyba na tyle? A i dam wam linka do mojego ulubionego kanału na yt xD
MultiGameplayGuy
Prosiłabym was o to abyście mi pomagali w lvl... bo ja staram się wam pomagać jak umiem :3 A więc papa do następnego posta który nie wiadomo kiedy napisze :3
-Zmieniłam styl:
-mam dalej mały lvl ;D <10> Ale wasza wina nie moja :3
-Pokłóciłam się z Zofsem <znów jesteśmy przyjaciółkami> ale nie mam już jej w nay ;D
hmmm co się jeszcze zmieniło? a pokaże wam mój profil :d No bo jednak w nim się najwięcej zmieniło a więc:
A więc to chyba na tyle? A i dam wam linka do mojego ulubionego kanału na yt xD
MultiGameplayGuy
Prosiłabym was o to abyście mi pomagali w lvl... bo ja staram się wam pomagać jak umiem :3 A więc papa do następnego posta który nie wiadomo kiedy napisze :3
poniedziałek, 9 września 2013
Zablokowali Mnie!
Hej x-o Dzisiaj wam powiem o zdarzeniu które miało miejsce parę minut temu... A więc spokojnie kłóciłam się z Agatą Pałą (Lady$Roxy) i podszedł do nas jakiś chłopak... zagadał do mnie to spk może być :D Pała nic z tym nie mogła zrobić
I w pewnym momencie zauważyłam komunikat "Zostałeś zablokowany na MovieStarPlanet ponieważ napisałeś: Takie zadu**e o nazwie Rybnik xd'
A kto mnie zgłosił?! ONA!
Gdy wejdę na msp to Agatko masz nieźle przewalone :3 To na tyle... papaa (ps: gif bisty nie? :d)
I w pewnym momencie zauważyłam komunikat "Zostałeś zablokowany na MovieStarPlanet ponieważ napisałeś: Takie zadu**e o nazwie Rybnik xd'
A kto mnie zgłosił?! ONA!
piątek, 6 września 2013
Dla Lady$Roxy
Droga Agatko moja kochana nienawidzona to dla ciebie... I się tym UDŁAW! Mam nadzieje że to zobaczysz...Wyśle linka na fb kochana Agatko
Agata Pała Song
W refrenie masz: Stronger Pała... Agata Pała Pała Pała Pała ;D
Widzisz jak ja ciękocham nienawidzę :3
Agata Pała Song
W refrenie masz: Stronger Pała... Agata Pała Pała Pała Pała ;D
Widzisz jak ja cię
poniedziałek, 2 września 2013
I do szkoły :c
Czy tylko ja uważam że te wakacje naprawdę szybko przeleciały (<.< rofl) Nie ale na poważnie... Tyle się działo w te wakacje... Przynajmniej u mnie :D Zwłaszcza na msp :\
I znowu się zaczyna
-Nuuuudy na lekcjach
-1 z matmy xD
-Granie na komie w czasie lekcji
-Podłączanie się do szkolnego netu
-Rysowanie z tyłu zeszytu
-Denerwowanie nauczycieli ;D i wiele innych...
Mam nadzieje że będziecie się lepiej uczyć ode mnie... A jeśli nie to się nie ucz... Twoja wina jak nie przejdziesz!
Na pewno nie będę przez szkołę msp odpuszczać z powodu szkoły... Na 100 będą takie dni kiedy mnie nie będzie, ale na 100% nie będzie to wina szkoły!
ps:
I znowu się zaczyna
-Nuuuudy na lekcjach
-1 z matmy xD
-Granie na komie w czasie lekcji
-Podłączanie się do szkolnego netu
-Rysowanie z tyłu zeszytu
-Denerwowanie nauczycieli ;D i wiele innych...
Mam nadzieje że będziecie się lepiej uczyć ode mnie... A jeśli nie to się nie ucz... Twoja wina jak nie przejdziesz!
Na pewno nie będę przez szkołę msp odpuszczać z powodu szkoły... Na 100 będą takie dni kiedy mnie nie będzie, ale na 100% nie będzie to wina szkoły!
ps:
Możecie zapraszać ;D Tylko nie obiecuje że wszystkich przyjmę z tego powodu że jak jest was zbyt dużo to mi chrome nie działa :( Ale oki... Ja już kończę posta i pamiętaj... UCZ SIĘ NIEUKU (żartuje :d)
Subskrybuj:
Posty (Atom)







